Stale powiększamy nasz zespół pracowników i wykonawców. Nieprzerwanie rozwijamy nasz park maszynowy. Wszystko po to, by budować trwałe, ciepłe i bezpieczne domy dla Ciebie i Twojej rodziny.

Na powierzchni 1100 m2 naszego zakładu produkcyjnego o wielkości fabryki pracuje zespół 30 specjalistów wyposażonych w profesjonalne zaplecze materiałowo- sprzętowe. W tym miejscu powstają wymarzone Domy naszych Klientów. Łącznie z pracownikami na hali produkcyjnej, ze wszystkimi ekipami montażowymi, od fundamentów po dach, cały zespół Domikon liczy około 90 osób.

Zakład Produkcyjny Domikon

WIDEO

ZOBACZ JAK PRACUJEMY

Film z montażu domu energooszczędnego. Dzięki temu, że ściany powstają w fabryce daje to możliwość precyzyjnego połączenia wszystkich elementów. Unikamy tworzenia się mostków termicznych a pozycja pozioma i brak zmian temperaturowych pozwala na stworzenie idealnego produktu. Na plac budowy przyjeżdżają już gotowe elementy, które składa się w bardzo krótkim czasie.


Materiały używane do produkcji

Materiały wykorzystywane podczas produkcji elementów naszych domów posiadają wszystkie niezbędne atesty. Stosujemy wyłącznie produkty znanych i renomowanych producentów. Współpracujemy a nimi od wielu lat, więc są przez nas sprawdzeni. Prefabrykacja wszystkich elementów konstrukcji, w tym ścian i dachu, odbywa się zamkniętej hali w stałej temperaturze, niezależnie od warunków pogodowych.

Porównując oferty firm budowlanych trzeba zwrócić uwagę na deklarowany zakres wykonania, czyli tzw. specyfikację techniczną i materiałową. To, jakie elementy budowy wchodzą w skład wyceny oraz jakie materiały zostaną użyte, przekłada się bezpośrednio na cenę. Jeśli otrzymali Państwo tańszą ofertę, prosimy o przesłanie do nas kosztorysu firmy konkurencyjnej. Często zdarza się, że analizując wszystkie elementy budowy, nasza oferta okazuje się być lepsza nie tylko pod względem cenowym, ale także, co do jakości zastosowanych materiałów oraz wyboru technologii budowy (technologia ciężkiego prefabrykowanego szkieletu ).

Pracownicy

Na terenie naszego zakładu w proces produkcji elementów domów oraz kontrolę ich jakości zaangażowani są wysoko wykwalifikowani pracownicy. Rozumiemy, że to od ich dokładności i rzetelności zależy jakość wykonania elementów konstrukcyjnych, prawidłowość montażu na placu budowy oraz późniejszą wygodę i bezpieczeństwo użytkowania domu.

Dlatego pracujemy w jednym zgranym zespole, bez względu na zakres kompetencji poszczególnych członków zespołu DOMIKON. Dotyczy to każdej fazy budowy domu w naszej Firmie – także produkcji elementów konstrukcyjnych, która ma przewodnie znaczenie dla późniejszej jakości domów. Wiemy, że dbając o naszych pracowników, dbamy także o Państwa komfort i bezpieczeństwo.

Pracownicy zakładu produkcyjnego Domikon

Wybierz Domy Domikon

unikalna konstrukcja i ennergooszczędne rozwiązania