Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji energooszczędnych inwestycji na terenie Polski i Europy. W ramach naszej oferty proponujemy pełny zakres prac od przygotowania projektu do kompleksowej realizacji w uzgodnionym standardzie deweloperskim lub pod klucz.

W ramach JEDNEJ umowy to my jesteśmy odpowiedzialni od początku do końca za realizację prac w uzgodnionym standardzie. Z uwagi na bardzo duży wybór projektów gotowych nasza firma proponuje adaptacje dowolnego projektu domu dostępnego na rynku do standardu DOMIKON. Jeśli jednak nie mogą Państwo znaleźć projektu idealnie dopasowanego do swoich potrzeb, wykonamy dla Państwa projekt indywidualny, który spełni marzenia o doskonałym domu.

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ

NASZYM KLIENTEM?

30 lat gwarancji na konstrukcję oraz 3 lata na pozostałe elementy. Z Domikonem możesz być bezpieczny na długie lata.

Minimum zaangażowania z Państwa strony i maksimum naszej pracy - cały czas jesteś pod opieką naszych specjalistów, którzy pomagają w całym procesie budowy domu.

Wysoka jakość materiałów - używamy tylko certyfikowanych materiałów najlepszych firm dzięki czemu masz pewność, że Twój dom ma najwyższe standardy.

Wybór dowolnego wariantu wykończenia inwestycji - to od Ciebie zależy do jakiego etapu współpracujesz z nami. Może być to stan surowy, stan deweloperski lub stan pod klucz.

Szybki montaż tylko 3 miesiące do stanu deweloperskiego - dzięki prefabrykacji skróciliśmy czas budowy do minimum.

POZNAJ OPINIE

NASZYCH KLIENTÓW

W ten sam dzień odezwał się do mnie Opiekun Klienta Pani Anna, rozmowa była bardzo merytoryczna, wyczerpująca i bardzo dla mnie zadowalająca. Pani Anna po rozmowie przesłała zdjęcia budowanych domów oraz możliwość spotkania z inwestorem, który już mieszka w domu od sześciu lat. Skorzystaliśmy z możliwości odwiedziliśmy inwestora i po prawie czterogodzinnej rozmowie i zaprezentowaniu domu oraz wyrażeniu swojej opinii o wykonawcy podjęliśmy decyzję, że dom chcemy budowa z firmą DOMIKON - decyzja zapadła.
Andrzej
wystawiono 2016-09-06
w portalu oferteo.pl
Potwierdzamy niniejszym, iż firma Domikon Sp..Zo.o. z siedzibą przy uljcy Parkowa 2, 97-216 wybudowała mój dom jednorodzinny w Poznaniu. Budynek powierzchni netto 289m2 i kubaturze 1528m3 Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą DOMIKON Wszystkie zlecone roboty wykonywane zostały terminowo i z zachowaniem najwyższej jakości. Firma jest rzetelnym wykonawcą wszystkie prace wykonywane są solidnie, fachowo oraz z zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami. Szczerze polecamy firmę DOMIKON jako solidnego wykonawcę robót z zakresu budownictwa.
Piotr
wystawiono 2020-09-06
Firmie Domikon mogę wystawić z czystym sumieniem najlepsze referencje. Mieszkamy w domu 1,5 roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Cała współpraca przy stawianiu domu przebiegała bez najmniejszych zarzutów. Zdaję sobie sprawę, że nie byliśmy łatwymi klientami, a pomimo to ani razu nie dano nam tego odczuć i pomimo różnych problemów z naszej strony spotykaliśmy się tylko z życzliwością, profesjonalizmem, ogromną wiedzą i pomocą. Jeszcze raz z całego serca polecamy.
Agnieszka
wystawiono 2016-02-24
w portalu oferteo.pl
Niniejszym potwierdzam, ze firma Domikon wybudowała mi dom jednorodzinny w miejscowości Żabia Wola. Współpraca ta pozwala mi zarekomendować firmę DOMIKON jako bardzo rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę, znającego i stosującego nowoczesne technologie podczas realizacji inwestycji. Wszystkie prace wykonywane były sprawnie, terminowo i zgodnie z wszelkimi zasadami sztuki instalacyjnej i budowlanej. Firma Domikon, dzięki ogromnemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu całej ekipy, była wyróżniającym się zespołem podczas prowadzonych przez nas inwestycji. Z pełnym zaufaniem rekomendujemy firmę DOMIKON.
Agnieszka
wystawiono 2020-04.29
Długo zastanawiałem się nad wyborem firmy która miała wybudować mi mój drugi już dom i wcale nie myślałem o budowie domu w systemie prefabrykowanym. Po zapoznaniu się z ofertami kilkunastu firm wybór padł na Domikon. Obecnie, po 3 miesiącach mam gotowy budynek w stanie deweloperskim:) i jestem bardzo zadowolony! Czy wszystko było super idealnie w trakcie budowy? - odpowiedź brzmi: NIE, ale ważniejsze myślę jest pytanie czy drugi raz zdecydowałbym się na budowę z Domikonem? - oczywiście, że TAK! Polecam bez wahania, w końcu ideały występują tylko w bajkach.
Krzysztof
wystawiono 2016-02-12
w portalu oferteo.pl
O firmie „Domikon” dowiedzieliśmy się poszukując wykonawcy domu, który zamierzaliśmy wybudować. Istotny był dla nas czas wykonania i uniknięcie konieczności poszukiwania kilku firm, które wykonywałyby poszczególne etapy pracy. Siłą firmy niewątpliwie są pracownicy - kompetentni, rozmawiający, wyjaśniający i po ludzku - życzliwi, po prostu profesjonaliści. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy tworzyli nasz dom: - najpierw p. Dariuszowi Lenarcikowi - projektantowi współpracującemu z „Domikonem” - za cierpliwe prowadzenie nas przez etap projektu, ponieważ okazało się, że u nas był on najdłuższy ze względu na zmiany w przestrzennym planie zagospodarowania w naszej miejscowości; - ekipie wykonującym płytę fundamentową; - ekipie montującej nasz dom; - ekipie wykonującej elewację; - ekipie wykonującej instalację elektryczną; - ekipie wykonującej instalację wodno - kanalizacyjną oraz rekuperację; - ekipie wykonującej wylewkę; - a przede wszystkim p. Ani Ławie, która prowadziła nas przez cały czas realizacji - wytrwale, z pozytywnym nastawieniem, doprecyzowując fachowo wszelkie niejasności i wspierając; - oraz właścicielom firmy - p. Annie i Zbigniewowi Wysockim - bardzo konkretnym, rzeczowym i konsekwentnym osobom.Mamy nadzieję, że będzie tak przez kolejne lata. W naszym przypadku była to dobra decyzja. Najlepszą rekomendacją dla firmy „Domikon” są opinie innych wykonawców, którzy oglądali dom i przyznawali, że jest on naprawdę dobrze wykonany, a firma rzetelna i godna polecenia.
Agnieszka
wystawiono 2021-02-12
Budują mi dom od lutego i większość prac mają za sobą. Sami wszystkiego pilnują a ja staram się pilnować terminów płatności :). Spokój i fachowość to cechy charakterystyczne Państwa Wysockich. Budowa z nimi to przyjemność
Piotr
wystawiono 2016-01-14
Współpracę z firmą DOMIKON rozpoczęliśmy w maju 2020r. Wykonali dla nas kompleksową budowę domu jednorodzinnego. Przygotowanie projektu domu oraz jego wykonanie było na najwyższym poziomie . Pani Anna Ława jest osobą niespotykanie zorganizowaną, perfekcyjną, profesjonalną i doświadczoną, a przy tym jest bardzo sympatyczna. Wychowując małe dziecko nie mogłam osobiście nadzorować wszystkich prac, jednak nie było to potrzebne, gdyż o każdy najmniejszy szczegół i detal zadbała Pani Anna podpowiadając nam często wiele ciekawych rozwiązań. DOMIKON dysponuję świetną ekipą pracowników, którzy swoją pracę wykonywali bardzo starannie, dbając jednocześnie o każdy detal. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą DOMIKON i szczerze polecamy wszystkim zainteresowanym jej usługi, zważywszy na to że w dzisiejszych czasach bardzo trudno o tak profesjonalną i uczciwą Firmę.
Katarzyna i Maciej
wystawiono 2021-05-27
Z firmą Domikon zetknąłem się przez przypadek. Dobrze, że takie przypadki się zdarzają. Budujemy z nimi dom prawie skończyliśmy i wszystko jest ok. Po tym co sie nasłuchałem o budowlańcach jestem mile zaskoczony kompetencją zaangażowaniem i terminowością tej firmy. Polecam!
Piotr Broniewicz
wystawiono 2016-06-20
w portalu cylex.pl
Firmie DOMIKON muszę rzetelnie wystawić najlepsze referencje. Mieszkam w domu wykonanym w 2013 roku a więc sześć lat temu i do dzisiaj jestem bardzo zadowolony. Na etapie wykonania współpraca z kierownictwem i profesjonalizm wykonania wzorowe, kompetencje i terminowość bez zastrzeżeń. Dom jest naprawdę energooszczędny, pomimo iż jest ogrzewany energią elektryczną, to niejeden ogrzewający gazem lub węglem może zazdrościć poniesionych kosztów ogrzewania, a jest to znacząca pozycja w domowym budżecie. Po czterech latach od oddania domu wystąpiła usterka na elewacji, którą po konsultacji z Panem Prezesem Zbigniewem firma niemal natychmiast poprawiła na swój koszt. Tak solidnych i uczciwych firm jest na naszym rynku budowlanym niewiele. Dlatego wszystkim wątpiącym oraz niezdecydowanym polecam firmę DOMIKON nie na 100 a na 200%.
Bogdan
wystawiono 2019-06-04
w portalu oferto.pl
Profesjonalizm pod każdym względem, wszystko wykonane zgodnie z umową. Rewelacyjny kontakt właścicielami jak i pracownikami firmy. Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do wykonania budynku, wszelkie prace były wykonane w terminie. Naprawdę polecam!
Justyna
wystawiono 2011-09-13
w portalu oferteo.pl
Dom realizacja listopad 2017 - marzec 2018. Współpraca bez zarzutu, rzetelnie i terminowo wykonane prace. Materiały wysokiej jakości, świetna komunikacja z szefostwem i kierownikami. Do tego stała i kompetentna opieka doradców. Zdecydowanie polecam. Rafał.
Rafał
wystawiono 2018-05-03
w portalu oferteo.pl

Zobacz więcej opinii także na forach internetowych muratordom.pl, budujzdrewna.pl, budnet.pl

Wybierz Domy Domikon

unikalna konstrukcja i ennergooszczędne rozwiązania