Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji energooszczędnych inwestycji na terenie Polski i Europy. W ramach naszej oferty proponujemy pełny zakres prac od przygotowania projektu do kompleksowej realizacji w uzgodnionym standardzie deweloperskim lub pod klucz.

W ramach JEDNEJ umowy to my jesteśmy odpowiedzialni od początku do końca za realizację prac w uzgodnionym standardzie. Z uwagi na bardzo duży wybór projektów gotowych nasza firma proponuje adaptacje dowolnego projektu domu dostępnego na rynku do standardu DOMIKON. Jeśli jednak nie mogą Państwo znaleźć projektu idealnie dopasowanego do swoich potrzeb, wykonamy dla Państwa projekt indywidualny, który spełni marzenia o doskonałym domu.

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ

NASZYM KLIENTEM?

30 lat gwarancji na konstrukcję oraz 3 lata na pozostałe elementy. Z Domikonem możesz być bezpieczny na długie lata.

Minimum zaangażowania z Państwa strony i maksimum naszej pracy - cały czas jesteś pod opieką naszych specjalistów, którzy pomagają w całym procesie budowy domu.

Wysoka jakość materiałów - używamy tylko certyfikowanych materiałów najlepszych firm dzięki czemu masz pewność, że Twój dom ma najwyższe standardy.

Wybór dowolnego wariantu wykończenia inwestycji - to od Ciebie zależy do jakiego etapu współpracujesz z nami. Może być to stan surowy, stan deweloperski lub stan pod klucz.

Szybki montaż tylko 3 miesiące do stanu deweloperskiego - dzięki prefabrykacji skróciliśmy czas budowy do minimum.

POZNAJ OPINIE

NASZYCH KLIENTÓW

W ten sam dzień odezwał się do mnie Opiekun Klienta Pani Anna, rozmowa była bardzo merytoryczna, wyczerpująca i bardzo dla mnie zadowalająca. Pani Anna po rozmowie przesłała zdjęcia budowanych domów oraz możliwość spotkania z inwestorem, który już mieszka w domu od sześciu lat. Skorzystaliśmy z możliwości odwiedziliśmy inwestora i po prawie czterogodzinnej rozmowie i zaprezentowaniu domu oraz wyrażeniu swojej opinii o wykonawcy podjęliśmy decyzję, że dom chcemy budowa z firmą DOMIKON - decyzja zapadła.
Andrzej
wystawiono 2016-09-06
w portalu oferteo.pl
Firmie Domikon mogę wystawić z czystym sumieniem najlepsze referencje. Mieszkamy w domu 1,5 roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Cała współpraca przy stawianiu domu przebiegała bez najmniejszych zarzutów. Zdaję sobie sprawę, że nie byliśmy łatwymi klientami, a pomimo to ani razu nie dano nam tego odczuć i pomimo różnych problemów z naszej strony spotykaliśmy się tylko z życzliwością, profesjonalizmem, ogromną wiedzą i pomocą. Jeszcze raz z całego serca polecamy.
Agnieszka
wystawiono 2016-02-24
w portalu oferteo.pl
Długo zastanawiałem się nad wyborem firmy która miała wybudować mi mój drugi już dom i wcale nie myślałem o budowie domu w systemie prefabrykowanym. Po zapoznaniu się z ofertami kilkunastu firm wybór padł na Domikon. Obecnie, po 3 miesiącach mam gotowy budynek w stanie deweloperskim:) i jestem bardzo zadowolony! Czy wszystko było super idealnie w trakcie budowy? - odpowiedź brzmi: NIE, ale ważniejsze myślę jest pytanie czy drugi raz zdecydowałbym się na budowę z Domikonem? - oczywiście, że TAK! Polecam bez wahania, w końcu ideały występują tylko w bajkach.
Krzysztof
wystawiono 2016-02-12
w portalu oferteo.pl
Budują mi dom od lutego i większość prac mają za sobą. Sami wszystkiego pilnują a ja staram się pilnować terminów płatności :). Spokój i fachowość to cechy charakterystyczne Państwa Wysockich. Budowa z nimi to przyjemność
Piotr
wystawiono 2016-01-14
Z firmą Domikon zetknąłem się przez przypadek. Dobrze, że takie przypadki się zdarzają. Budujemy z nimi dom prawie skończyliśmy i wszystko jest ok. Po tym co sie nasłuchałem o budowlańcach jestem mile zaskoczony kompetencją zaangażowaniem i terminowością tej firmy. Polecam!
Piotr Broniewicz
wystawiono 2016-06-20
w portalu cylex.pl
Profesjonalizm pod każdym względem, wszystko wykonane zgodnie z umową. Rewelacyjny kontakt właścicielami jak i pracownikami firmy. Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do wykonania budynku, wszelkie prace były wykonane w terminie. Naprawdę polecam!
Justyna
wystawiono 2011-09-13
w portalu oferteo.pl

Zobacz więcej opinii także na forach internetowych muratordom.pl, budujzdrewna.pl, budnet.pl

Wybierz Domy Domikon

unikalna konstrukcja i ennergooszczędne rozwiązania