Nasze najlepsze projekty dostępne na platformie Domum.pl oferującej możliwość konfiguracji i zamówienia domu prefabrykowanego

Dołączamy do grona partnerów Domum.pl - dynamicznie rozwijającej się platformy zrzeszającej sprawdzonych producentów domów prefabrykowanych! To nie tylko miejsce z bogatą ofertą projektową, to jakość wsparta długoletnim doświadczeniem i wiedzą naszych inżynierów ściśle współpracujących z Saint-Gobain - producentem energooszczędnych, trwałych oraz bezpiecznych rozwiązań dla budownictwa prefabrykowanego.


Idealny dom nie ma jednej definicji i dla każdego oznacza coś innego. Jednak wspólnym mianownikiem powinny być trwałość konstrukcji, bezpieczeństwo, funkcjonalność rozwiązań, komfort życia i doskonały design bryły czy wnętrz.

Nowoczesne domy

Nowoczesne domy podążają za oczekiwaniami ich właścicieli i specyfiką naszych czasów. Przejawia się to m.in. w takich kwestiach, jak szybkość realizacji projektu niezależnie od pory roku i warunków pogodowych czy niezmienne z upływem czasu koszty realizacji. Aspekty te wyróżniają odpowiedzialnych producentów domów prefabrykowanych, cechują także platformę Domum.pl, która w jednym miejscu koncentruje najlepsze na rynku oferty od wiodących producentów.

Dlaczego dołączyliśmy do Domum?
Platforma jako jedyna na rynku oferuje konfigurator, który umożliwia dokonanie obliczeń związanych z charakterystyką energetyczną danego obiektu. Podając informację o lokalizacji działki budowlanej oraz korzystając z symulatora ułożenia budynku względem stron świata, użytkownicy już na etapie planowania inwestycji mogą poznać wymierne oszczędności finansowe i korzyści dlaśrodowiska jakie osiągną wybierając realizację domu w technologii prefabrykowanej w porównaniu do tradycyjnej. Z czego to wynika? Twórcy dysponują danymi z zakresu średniej miesięcznej i rocznej temperatury, dostarczanymi aż z 80 stacji klimatycznych w Polsce, konfigurator bierze pod uwagę także wpływ wyposażenia dodatkowego, oddziałowującego na te parametry, np. źródło ogrzewania. Silnik aplikacji Domum pozwala tym samym przeliczyć roczne oszczędności na ogrzewaniu domu prefabrykowanego w porównaniu z budynkiem wykonanym w technologii tradycyjnej i spełniającym aktualne wymogi Warunków Technicznych, a także uwidacznia, o ile korzystniej technologia szkieletowa wpływa na środowisko, przewidując roczne oszczędności emisji CO2.
Domum.pl jest platformą, która powstała w ramach innowacji Saint-Gobain Solutions, jednego z kreatorów trendów zrównoważonego i komfortowego budownictwa i jest sygnowana jakością materiałów Saint-Gobain, która posiada w swojej ofercie m.in. materiały izolacyjne, suchą zabudowę i chemię budowlaną oraz przeszklenia.
To platforma, oferująca możliwość wyboru i konfiguracji projektów domów, które można zamówić w oparciu o najlepsze technologie u sprawdzonych producentów!
Cieszymy się, że znalazły się tam również nasze najlepsze projekty!

Strona główna


Wybierz Domy Domikon

unikalna konstrukcja i ennergooszczędne rozwiązania