Tradycja, najwyższa jakość i innowacyjność.


Z przyjemnością informujemy, że firma DOMIKON została zaliczona do prestiżowego grona najlepszych firm w Polsce i znalazła się wśród laureatów “Diamentów Forbesa 2020”.
“Diamenty Forbes” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach dynamicznie się rozwijały.
Ranking zbudowany jest w oparciu o twarde dane pod nadzorem niezależnego eksperta – firmy Bisnode. Kryteria brane pod uwagę w rankingu potwierdzają, że nawiązanie współpracy z DOMIKON „jest bezpieczne, bo partner jest wiarygodny, solidny, z dobrym modelem biznesowym oraz umiejętnie i skutecznie wykorzystuje trendy do wzmocnienia własnej wartości. Jednym słowem, ma wszystko, co w biznesie istotne”
Tegoroczne wyróżnienie ze strony miesięcznika „Forbes” otrzymaliśmy po 16 latach działalności rynkowej naszej firmy. Jest ono dowodem nie tylko na skuteczne łączenie sukcesów ekonomicznych z troską o kompleksowe wdrażane innowacyjnych technologii ale również nieustannym przykładem na podnoszenie przez nas szeroko pojętych standardów obsługi Klienta.
Dziękujemy Państwu za korzystanie z naszych usług oraz za zaufanie, którym nas obdarzyliście. Dziękujemy także naszym Partnerom, Pracownikom oraz Współpracownikom, z którymi razem pracujemy na wspólny sukces. .


Chciałbyś dowiedzieć się więcej o budowie domu energooszczędnego.

Wybierz Domy Domikon

unikalna konstrukcja i ennergooszczędne rozwiązania