Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom stosowanych w domach DOMIKON nie musisz również martwić się o klucze do domu.

Po co martwic się czy ktoś zapomiał kluczy lub je zgubił mamy na to rozwiązaniem mianowicie

INTELIGENTNE OTWIERANIE

Inteligentne otwieranie to najnowocześniejsze technologie, dbające o Wasze bezpieczeństwo i wygodę. By otworzyć drzwi nie trzeba mieć klucza – wystarczy przyłożyć palec do czytnika linii papilarnych, zbliżyć brelok do czytnika RFiD lub kliknąć odpowiedni przycisk w aplikacji. To rozwiązania nie tylko funkcjonalne, ale i prestiżowe.

W pierwszym przypadku można powiedzieć, że odpowiednik klucza mamy zawsze przy sobie - najzupełniej dosłownie w ręku. Wystarczy bowiem przyłożenie palca do czytnika. Jest to rozwiązanie idealne również dla dzieci.
Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest też użycie aplikacji do otwieranie drzwi,
Takie rozwiązanie przyda się, jeśli zechcemy kogoś wpuścić, samemu nie będąc w domu. Może to być wracające ze szkoły dziecko, albo znajomi, z którymi się umówiliśmy, ale nie udało nam się dotrzeć na czas.
W praktyce oznacza to także znaczna poprawę bezpieczeństwa, bo nie trzeba się obawiać, że zostaną zgubione lub skradzione. Dzieci nie muszą nosić klucza do szkoły - wystarczy przydzielić im kod dostępu albo zeskanować odcisk palca. Tak samo wyjeżdżając na urlop nie musimy już martwić się, czy gdzieś w podróży nie zgubimy kluczy. Takie rozwiązania znaczenie ułatwiają nam codzienne życie.

Wybierz Domy Domikon

unikalna konstrukcja i ennergooszczędne rozwiązania