Jak przygotować się do budowy domu? Przed tym pytaniem staje każdy Inwestor. Dom szkieletowy to nie tylko oszczędności podczas jego eksploatacji. To także oszczędności podczas samej budowy. Niemniej, pomimo skróconego czasu realizacji inwestycji, który znacznie ogranicza koszty związane z obsługą placu budowy, należy się właściwie przygotować do rozpoczęcia prac.

Etapy budowy domu

Akceptacja projektu i podpisanie umów to tylko etap formalny realizacji. Naszych Inwestorów wyręczamy w najbardziej czasochłonnych czynnościach. Możemy się również podjąć organizacji niezbędnych formalności budowlanych. Wiemy jednak z doświadczenia, że istnieją takie wymagania procesu budowlanego, w których najlepszym rozwiązaniem jest ich spełnienie przez samego Inwestora.

Obowiązki Inwestora w czasie budowy domu.

Dotyczy to przede wszystkim zapewnienia na placu budowy:

  • wody bieżącej,
  • elektryczności,
  • ogrzewania w okresie jesienno-zimowym,
  • toalet.

Oczywiście w każdym z przypadków, w razie konieczności, chętnie posłużymy pomocą w organizacji potrzebnego zaplecza oraz jego transporcie do miejsca przeznaczenia.

W razie pytań dotyczących szczegółów przygotowania placu budowy, chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Wybudowaliśmy ponad setkę domów, posiadamy doświadczenie, którym się z Tobą chętnie podzielimy. Jesteśmy firmą docenianą przez wielu tutaj jedna z naszych realizacji.

Wybierz Domy Domikon

unikalna konstrukcja i ennergooszczędne rozwiązania