Każdy projekt stanowi dla nas wyzwanie, bo każdy jest indywidualny i niepowtarzalny.

Trudno może w to uwierzyć, ale naprawdę nie ma dwóch takich samych obiektów. Ale to nie pogoda ani ukształtowanie terenu są największymi wyzwaniami, a oczekiwania i potrzeby klientów, które chcemy zaspokoić.

Nasz architekt skupia się na potrzebach Inwestorów.

Ile pomieszczeń potrzebują? Na czym im najbardziej zależy? Czy otwarte przestrzenie czy może osobna kuchnia? Jak wygląda działka i co można na niej wybudować ? Bo to co jest teraz modne wcale nie musi pasować Tobie. Nawet taka informacja , o której wstają Inwestorzy jest niezwykle ważna przy przemyśleniu gdzie ma być umiejscowiona sypialnia i pod jakim kątem ma rano wpadać swiatło. Schody na poddasze czy mogą być w salonie czy lepiej aby były w korytarzu to również zależy od naszych preferencji. A może dom parterowy? Jak ma wyglądac strefa komunikacyjna? Kolejna ważna i istotna rzecz a mianowicie schowki, skrytki, spiżarnie, garderoby i przechowywanie. Te wszystkie elementy zostają dokładnie omówione z architektem.

• UKŁAD POMIESZCZEŃ
• USYTUOWANIE DOMU WZGLĘDEM STRON ŚWIATA
• BRYŁA BUDYNKU
• ILOŚĆ PRZYSZŁYCH DOMOWNIKÓW
• POTRZEBY FUNKCJONALNE

Najlepsze rozwiązania funkcjonalne stracą swoją wartość, jeśli nie weźmiemy pod uwagę usytuowania domu względem stron świata. Pokój dzienny, którego wielką zaletą miało być nasłonecznienie usytuowany od północy, nawet przy dużej liczbie okien nie zapewni nam słońca. Odizolowany od reszty domu pokój do pracy może stać się bezużyteczny, jeśli okaże się, że jego okna wychodzą na hałaśliwy warsztat sąsiada. Nieciekawy widok może też zniszczyć nasze marzenia o wypoczynku na tarasie.

Wybierz Domy Domikon

unikalna konstrukcja i ennergooszczędne rozwiązania