ZAPROJEKTUJ SWÓJ DOM
Wybór projektu to ważny etap w procesie budowlanym. Firma Domikon proponuje kilka możliwości budowy domów energooszczędnych wg:

Projektów indywidualnych – taki projekt zamówiony u uprawnionego architekta daje poczucie współtworzenia i posiadania produktu niepowtarzalnego. Jest to rozwiązanie o tyle uzasadnione, że koszty zaprojektowania domu przez naszego projektanta według projektu indywidualnego i od razu w technologii ciężkiego prefabrykowanego szkieletu mogą być porównywalne lub nawet niższe niż zakup projektu gotowego w wersji murowanej z koniecznością ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z jego modyfikacjami oraz adaptacją do działki. Nasi architekci, stworzą projekt dostosowany do Państwa potrzeb i marzeń jak również do wymagań działki.

Projektów Domikon- w naszej zakładce realizacje znajdują się domy wg naszych projektów. Jeżeli jakaś realizacja podoba się Państwu bardzo proszę o kontakt.

Projektów gotowych – zakupiony w jednym z wielu biur czy pracowni projektowych daje możliwość wyboru. Możemy również wybudować dom zaprojektowany w technologii murowanej. Dopuszcza zmiany w zakresie aranżacji wnętrza i zastosowanych materiałów. Przed zakupem należy sprawdzić, czy wybrany projekt jest zgodny z wytycznymi podanymi w decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu lub wypisem i wyrysem z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Każdy projekt gotowy zostanie włączony w skład projektu budowlanego dopiero po zaadaptowaniu go do warunków miejscowych (dostosowania fundamentów do parametrów gruntowych) przez uprawnionego projektanta oraz wykonaniu projektu zagospodarowania działki. Projektant adaptujący może wprowadzić zmiany w projekcie gotowym, które wykraczają poza zakres podany w projekcie, ale wyłącznie po uzyskaniu zgody autora. W naszym portfolio znajdą Państwo projekty firmy HomeKONCEPT.

HomeKONCEPT oferuje otwarte i jasne przestrzenie nadające przestronności oraz czyniące dom miejscem idealnym dla spotkań całej rodziny. Okna tarasowe i balkonowe oraz duże przeszklenia pozwalają na optyczne powiększenie salonów oraz funkcjonalne połączenie ich z ogrodem. Dzięki temu budynek zyskuje wyjątkowy, estetyczny i oryginalny charakter. Salon z widokiem na piękny ogród jest równie efektowny. Projekty domów stworzone zostały z uwzględnieniem prywatności Klientów – niektóre z pomieszczeń są oddzielone drzwiami.

Doświadczenie, wiedza oraz kreatywność architektów i projektantów pozwalają na tworzenie unikatowych i funkcjonalnych projektów domów. Projekty domów jednorodzinnych są determinowane przez obowiązujące trendy w budownictwie. Nasi architekci dokładają wszelkich starań, by projekty domów były uniwersalne oraz ponadczasowe. Możliwe jest to dzięki bryle oraz konstrukcji opartej na modernistycznych rozwiązaniach architektonicznych.

Poniżej przedstawiamy wybrane projekty firmy HomeKONCEPT więcej propozycji znajdą Państwo bezpośrednio na stronie pracowni architektonicznej.

 

Pracownia HomeKONCEPT w swojej ofercie posiada gotowe projekty domów nowoczesnych dla ludzi poszukujących oryginalnych rozwiązań i niebanalnych pomysłów. http://www.homekoncept.pl

 

 

Wybierz Domy Domikon

unikalna konstrukcja i ennergooszczędne rozwiązania